e-Visitor

Jednoducho, rýchlo a SLOVENSKY! Poplatok za podanie žiadosti je 50 EUR.

Osobné údaje

Meno uvedené vo vašom pase, bez diakritiky

Priezvisko uvedené vo vašom pase, bez diakritiky

Máte nejaké iné občianstvo ako je uvedené v predchádzajúcom bode?

Údaje v cestovnom pase

Pas musí byť platný aspoň 6 mesiacov po ukončení pobytu v Austrálii

Údaje o občianskom preukaze

Iné mená môžu zahŕňať: meno za slobodna, iné mená či odlišný pravopis niektorého vášho mena, rodové meno (u ruského občianstva), plný prepis iniciálov vašich mien uvedených v pase.

Informácie o trvalom bydlisku, kontaktné údaje, zamestnávateľ

Ak ste zamestnaný alebo podnikateľ, vyplňte nižšie uvedené políčka

Dôkaz o finančných prostriedkoch

Austrálsky imigračný úrad si môže vyžiadať výpisy z účtu, ktorými preukážete, že máte dostatok financií na plánovanú cestu. Je nutné mať najmenej 1652,5 AUD na každý mesiac pobytu + 2000 AUD na úhradu spiatočnej letenky.

Doporučujeme, aby sa jednalo o rodinného príslušníka

Ďalšie dôležité informácie

Formulár môžete uložiť. Systém vám na zadaný email zašle odkaz, vďaka ktorému sa môžete k rozpracovanému formuláru vrátiť.

Po vyplnení všetkých údajov potvrďte odoslanie žiadosti a uhraďte asistenčný poplatok. Náš tím odborných konzultantov sa bude žiadosti ihneď venovať. O vybavení žiadosti Vás budeme kontaktovať na zadaný email. V prípade nejasností Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Spracuvávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich využívaním