Online žiadosť o registráciu eTA do Kanady

Slovenská republika má s Kanadou bezvízový styk pre krátkodobé cesty do Kanady. Pri leteckých cestách je však od roku 2016 vyžadovaná registrácia eTA. Táto elektronická registrácia je povinná pre občanov Slovenskej republiky od 29. 9. 2016.

Čo je eTA?

eTA (skratka pro electronic travel authorization) je elektronická cestovná registrácia, ktorú po novom potrebujú občania Slovenskej Republiky pri letoch do Kanady. Ak ste v minulosti cestovali do USA, kde sa musí vypĺňať registrácia ESTA, funguje to v Kanade veľmi podobne. eTA je platná po dobu 5 rokov, alebo do doby, keď vyprší platnosť pasu, do ktorého bola eTA vystavená. Vybavenie tejto registrácie stojí 7 CAD a býva väčšinou schválená do 72 hodín. Žiadosť sa podáva online a so žiadosťou veľmi radi pomôžeme. Ak sa chystáte do Kanady a máte už udelené iné viza (Working Holiday, študentské viza), eTA sa vás už netýka.

Spracuvávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich využívaním