O nás

Study. Work. Travel.

Tri slová výstižne popisujúce viac ako dvadsaťročnú činnosť našej spoločnosti.

Information Planet je jedna z najväčších študentských agentúr s pobočkami po celej Európe, Južnej Amerike, Austrálii i Kanade - jedná sa teda o celosvetovú sieť, ktorá sa špecializuje najmä na pomoc klientom pri ich študijno-pracovných cestách do zahraničia. Zároveň však máme dlhoročné skúsenosti aj s vízovou asistenciou pri rôznych druhoch víz v zaujímavých destináciách

Našim klientom ponúkame štúdium jazykov, letné jazykové tábory, odborné a univerzitné štúdium v zahraničí, v krajinách ako Austrália, Nový Zéland, Kanada, USA, Dánsko, Malta a ďalšie.

Poskytujeme našim klientom kompletný servis. Vybavíme študijný, či turistický pobyt v zahraničí, sprostredkujeme samotné štúdium na jazykovej, strednej škole alebo univerzite, vybavíme víza, letenku, ubytovanie a prípadne ponúkneme výhodné cestovné poistenie. Kompletne teda pripravíme na cestu za novými zážitkami.

Prostredníctvom našej sesterskej spoločnosti I-PLANET s.r.o. vám zároveň cez náš portál www.vizaonline.sk vieme poskytnúť profesionálne asistenčné služby s podaním vízovej žiadosti o turistické víza do Austrálie či vyplnením povinných registrácií eTA či ESTA pre Kanadu či USA. 

Information Planet

Spracuvávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich využívaním