Služby Information Planet

Aké služby ponúkame

Služby Information Planet

My v Information Planet poskytujeme našim klientom kompletný servis. Čo to znamená? Vybavíme študijný pobyt v zahraničí, sprostredkujeme samotné štúdium na jazykovej, strednej škole alebo univerzite,vybavíme víza, letenky, ubytovanie poprípade zariadime výhodné cestovné poistenie. Kompletne teda pripravíme na cestu za novými zážitkami. Ak sa jedná len o turistickú alebo pracovnú cestu, poskytneme profesionálnu vízovú asistenciu, pomôžeme vybaviť letenky, ubytovanie a všetko potrebné pre pohodlie vašej cesty.

To ale nie je všetko a naša práca odletom klienta nekončí. Ihneď po prílete do vybranej destinácie, môžete navštíviť naše kancelárie so slovensky alebo česky hovoriacimi zamestnancami, ktorí ochotne zariadia všetky formality pre začiatok pobytu a poradí so základnými vecami, ako je nákup telefónnej sim karty, či založenie bankového účtu. Počas celého pobytu sa na nich budete môcť bezplatne obrátiť.

 

Spracuvávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich využívaním