eTA ON-LINE žiadosť

Ak sa chystáte do Kanady a jediné, čo vám k vycestovaniu chýba, je elektronická registrácia eTA, ste na správnom mieste. Nezabudnite, že žiadosť musíte vyplniť iba v prípade, že sa chystáte do Kanady letieť. Pokiaľ napríklad prechádzate autom z USA, registráciu eTA nepotrebujete.

Cena za on-line žiadosť je 33 EUR

(Cena sa skladá z poplatku kanadskej vláde - 7 CAD a poplatku Information Planet za asistenciu pri podaní žiadosti)

Pozn.: Čiastky sú uvedené v kanadských dolároch (CAD)

Informácie o zamestnaní

Konktrétne informácie

Trvalé bydlisko

Dodatočné informácie

Ak je to možné, uveďte povahu vášho vzťahu a približný dátum, kedy ste vy alebo člen vašej rodiny boli v kontakte s osobou nakazenou tuberkulózou.

Cesta do Kanady

Čas uveďte vo formáte HODINA:MINÚTA

Formulár môžete uložiť. Systém vám na zadaný email zašle odkaz, vďaka ktorému sa môžete k rozpracovanému formuláru vrátiť.

Po vyplnení všetkých údajov potvrďte odoslanie žiadosti. Náš tím odborných konzultantov sa bude žiadosti ihneď venovať. O vybavení žiadosti Vás budeme kontaktovať na zadaný email. V prípade nejasností Vás budeme kontaktovať telefonicky.

Spracuvávame súbory cookies. Pomáhajú nám k správnemu fungovaniu webovej aplikácie, k poskytovaniu funkcií sociálnych sietí, personalizácii obsahu a inzercie a k analýzam jeho návštevnosti. Používaním webu súhlasíte s ich využívaním