Hotel Institute Montreux

Charakteristika školy

Luxusní vysoká škola Hotel Institute Montreux (HIM) byla založena roku 1984 a od té doby si vydobila vynikající mezinárodní reputaci jako jedna z nejlepších švýcarských škol hotelového managementu. Na HIM se snoubí tradice švýcarského hotelnictví se znalostmi amerického managementu. Studenti se zde mohou vzdělávat v oblasti hotelového managementu a obchodu v diplomovém a bakalářském stupni. Individuální přístup ke studentům, moderní učební materiály, malý počet studentů ve třídě,placené pracovní stáže ve Švýcarsku i v zahraničí, přednášky profesionálů z oboru tzv. guest lectures, vzdělávací exkurze, řešení reálných projektů zadávaných přímo hotelovými společnostmi - to jsou klíčové nástroje HIM, které Vám otevřou dvěře k Vaší úspěšné kariéře v pohostinství!

Všechny studijní programy HIM jsou akreditovány Švýcarskou asociací hotelových škol (ASEH) a také americkou asociací New England Association of Schools and Colleges Inc (NEASC). Díky spolupráci s Northwood University v USA studenti získávají švýcarský i americký diplom uznávaný na celém světě.

Proč si vybrat studium na Hotel Institute Montreux (HIM)?

• jedna z nejlepších švýcarských škol hotelového managementu
  • hotelové školy SEG k Top 10 nejlepším na světě!
  • škola snoubí tradici švýcarského hotelnictví se znalostmi amerického managementu
  • studium v oblasti hotelového managementu a obchodu v diplomovém, bakalářském i magisterském stupni
  • díky spolupráci s Northwood University v USA studenti získávajíšvýcarský i americký diplom uznávaný na celém světě
  • součástí studa je placená pracovní stáž ve Švýcarsku či v zahraničí
  • výuka probíhá v malách skupinách - osobní přístup
  • studium špičkového hotelnictví na pobřeží Švýcarské riviéry
  • efektivní výuka - guest lectures, řešení reálných projektů, vzdělávací exkurze, moderní učební pomůcky apod.
  • absolventi školy nalézají velice jednodušše uplatnění v oboru